PAINTBALL

Organizujemy rozgrywki paintballowe, także dla dzieci od 7 roku życia.
Posiadamy pakiet 19 dmuchanych figur, możemy grać prawie wszędzie – dojedziemy do Ciebie i zorganizujemy u Ciebie grę. Swoje pola paintballowe posiadamy między innymi w Dąbkach, Mrzeżynie i Rulewie. Nasze miejsca do gry to las budynki, tereny wyposażone w sztuczne przeszkody.
Oferujemy także wypożyczanie sprzętu oraz serwis broni paintballowej.

Market paintball
Paintball Nowe
Rozgrywki paintballowe
Marker paintballowy

PAINTBALL DLA DZIECI

W rozgrywkach paintballowych dla dzieci wykorzystujemy specjalne strzelby.
Splat master to bezpieczne, sprężynowe strzelby dla najmłodszych. Mają mniejszy kaliber oraz siłę uderzeniową, przez co w zabawie mogą wziąć udział uczestnicy już od 7 roku życia. Oprócz strzelby oferujemy maskę, mundur i odpowiednią ilość kul.

Splatmaster dla dzieci
Obozy dla dzieci
Splatmaster
Paintball dla dzieci

WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU PAINTBALLOWEGO

Oferujemy wypożyczanie sprzętu paintballowego.
W skład zestawu wchodzi:

• 10 x marker
  • maska
  • butla (wystarczy na około 400 strzałów)
Wypożyczalnia paintball
Paintball

LASEROWY PAINTBALL

Laserowy paintball niweluje wszystkie wady klasycznego strzelania się kulkami z farbą, takie jak: potrzeba specjalnych strojów, masek i zabezpieczeń, ból, siniaki, brudzenie farb, znoszenie kul wiatrem, brak zróżnicowania obrażeń, limitowana liczba amunicji czy też możliwości oszukiwania.
Na podobnych systemach ćwiczą służby specjalne wielu krajów, w tym także Polski i NATO.
Modele broni zostały skonstruowane tak, by już nawet najmłodsi mogli czerpać przyjemność z rozgrywki.

Falcon Arena w Świeciu
Falcon Arena Świecie
Falcon Laser Tag
Paintball dla dzieci

AIRSOFT

Zajmujemy się organizacją różnego rodzaju gier ASG. W naszej ofercie znajdują się zwykłe strzelanki, które są najbardziej przystępną formą rozgrywki airsoftowej. Scenariusze są dynamiczne i pełne akcji. Oferujemy także symulacje militarne (MILSIM) przeznaczone dla doświadczonych graczy oraz gry typu LARP.
Zajmujemy się również naprawą broni ASG.

Gry ASG
Szkolenie militarne
Stalker Świt
Air Soft Gun

SZKOLENIA

Uprawnienia, które posiadają nasi instruktorzy, pozwalają do prowadzenia szkoleń takich jak między innymi: taktyka małych oddziałów piechoty, pierwsza pomoc przedmedyczna, survival, szkolenie snajperskie, samoobrona dla kobiet, techniki interwencyjne, kajdankowanie, techniki linowe.

Szkolenie snajperskie
Szkolenie snajperskie kujawsko-pomorskie
Obóz militarny dla młodzieży
Techniki linowe
Szkolenie samoobrona kobiet
Szkolenie militarne

OBOZY SZKOLENIOWE DLA KLAS MUNDUROWYCH

Program naszych szkoleń oparty jest na doświadczeniach zawodowych żołnierzy w służbie czynnej oraz rezerwistów. Nasze obozy wychodzą naprzeciw wymaganiom stawianym przez Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz Ministerstwo Obrony Narodowej. Odzwierciedlają specyfikę szkolenia wojskowego pozwalając na właściwe przygotowanie młodych ludzi do służby w mundurze.

Szkolenia militarne dla klas mundurowych
Szkolenia dla klas mundurowych
Obozy militarne dla klas mundurowych

PIKNIKI I FESTYNY

Proponujemy wycieczki szkolne, duży zakres stanowisk festynowych na imprezy plenerowe. Oferujemy także stanowiska nietypowe jak strzelnice, mini pola do laserowego paintballa, zabawy na linach, czy gry terenowe np. poszukiwacze skarbów.
Na życzenie organizujemy scenę, nagłośnienie i catering. Współpracujemy z profesjonalistami, gwarantujemy wysoką jakość usług.

Walec
Walec zorb
Mega pilkarzyki
Dmuchany zamek
Dmuchańce

BIWAKI I ZIELONE SZKOŁY

W programie między innymi: splatmaster (zabawy strzeleckie przy wykorzystaniu repliki na kulki z farbą z mniejszą siłą), gry na orientację (poszukiwacze skarbów), Szalona Akademia Wojskowa (strzelanie do celu i symulacje militarne, nie zawsze poważne), survival (budowa wioski przetrwania, przygotowanie posiłku nad ogniskiem), kajaki na wesoło, samoobrona. Poza tym dyskoteki, karaoke, noce filmowe.
Bazy biwakowe – Zamrzenica, Pólko.

odwiedź nas na

Firma Turystyczna SKAUT Krzysztof Wojtania
ul. Chopina 3
86-100 Świecie
biuro@ftskaut.pl

© 2017 FTSKAUT.PL. ALL RIGHTS RESERVED.